12 Lipiec 2020 18:49:41
Nawigacja
Zobacz również:

Gmina Kruszyna


Powiat Częstochowski


Województwo Śląskie

Panorama Firm Łęgu i Kijowa
SPŁYWY KAJAKOWE

  Pragniemy zaoferować Państwu aktywną i bardzo atrakcyjną forme wypoczynku jaką są spływy kajakowe. W naszej ofercie znajdą Państwo spływy jednodniowe i weekendowe po tak malowniczych rzekach jak Warta, Liswarta, Pilica, Kocinka, Widawka, Grabia i Mała Panew. Nasza baza wypadowa znajduje się w atrakcyjnej wypoczynkowo miejscowości Łęg na terenie gminy Kruszyna w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Warty (przy samym moście drogowym w Łęgu). Dysponujemy nowym sprzętem, który zapewni Państu bezpieczeństwo, komfort i wygodę w trakcie całego spływu.


KAJAKI - SPŁYWY KAJAKOWE

  Różnorodna przyroda wzdłuż rzeki Warty oferuje idealne warunki na spływy kajakowe. Wypożyczając kajaki możecie Państwo samemu lub z przyjaciółmi przepłynąć się Wartą. Do dyspozycji mamy 15 kajaków. Wypożyczając kajaki dostają Państwo wiosła i kamizelki asekuracyjne w komplecie. Kajaki wraz z osprzętem dowożone są do miejsca rozpoczęcia spływu. Na spływ kajakowy powinniście Państwo zaopatrzyć się w worki foliowe do zabezpieczenia ubrań. Przydatne będą wodoszczelne pojemniki na portfel, telefon itp. Do dyspozycji jest duży plac parkingowy. Tutaj można zostawić swoje samochody i przesiąść się do busa, który przewiezie Was na miejsce rozpoczęcia spływu. Po zakończeniu spływu przyjeżdżamy po Państwa.

  Rezerwacje na kajaki (spływy kajakowe) przyjmujemy telefonicznie: 509 738 325 lub na miejscu Łęg 63 A. Zapraszamy na spływy kajakowe rodziny i duże zorganizowane grupy. Możliwość rozpalenia grilla.


OŚRODEK WCZASOWY

  Ośrodek Dysponuje 7 pokojami 2 osobowymi z łazienką oraz 6 domkami 4 osobowymi. Proponuje się tu całoroczny wynajem pokoi i domków campingowych. Istnieje także możliwość rozbicia namiotów. Na terenie ośrodka znajduje się sklep spożywczy z barem. Można także korzystać z kuchni, tenisa stołowego, piłki siatkowej, koszykówki, bilardu. Warunki pozwalają urządzić grill a także rozpalić ogniska. Istnieje możliwość uprawiania jazdy konnej. Teren ośrodka znajduje się 100 m od rzeki Warty.


LINK - Systemy alarmowe

  Systemy alarmowe, napędy do bram, wideodomofony, instalacje antenowe.


ZAJAZD LEŚNY

  Oferuje 6 pokoi dwuosobowych. W cenie zawarte jest śniadanie dla 2 osób. Istnieje możliwość wynajęcia pokoju przez jedną osobę.

  Zajazd zlokalizowany jest przy trasie DK 1, na parkingu Łęg.


TARTAK

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Prognoza pogody:

Ostrzeżenia meteorologiczne

192,255 unikalne wizyty